Ви тут:

Вентиляційне та кліматичне обладнання - це наша стихія!

Повітря - це наша стихія, а розумне і ефективне пересування його з однієї точки в іншу - наша пристрасть. З 1981 року ми розробляємо і виробляємо вентилятори, вентиляційне та кліматичне обладнання, а також регульовані двигуни із зовнішнім ротором.

бiльше

Професійні системи вентиляції від Rosenberg GmbH

Rosenberg Ventilatoren GmbH - один з провідних світових виробників професійного вентиляційного та кліматичного обладнання. Наша продукція відома у багатьох країнах світу. ООО Розенберг-Украина є єдиним офіційним представником Rosenberg GmbH в Україні. Тут ви можете ознайомитися з повним каталогом промислової вентиляційної продукції і запитати прайс у наших фахівців.

Про продукцію

Сісіеми професійної промислової вентиляції та кондиціонування є обов'язковою умовою при проектуванні і будівництві промислових підприємств, адміністративних будівель, торгових центрів і готельних комплексів. Висока надійність нашого обладнання і серйозний досвід проектування вентиляційних систем   дозволяють здійснювати проекти будь-якої складності.

Каталог вентиляційного та кліматичного обладнання ООО Розенберг-Украина

Промислові системи вентиляції і кондиціонування від ООО Розенберг-Украина - це найкраще рішення для будь-якого підприємства. Rosenberg Ventilatoren GmbH зарекомендував себе на світовому ринку, як виробник обладнання найвищого класу.

З широкого модельного ряду обладнання Rosenberg GmbH (Німеччина) можна виділити основні групи:

 1. Компактні кліматичні установки. Це високоефективне   приточно-витяжний обладнання. Застосовується в торгових центрах, офісних комплексах, школах.
 2. вентиляційні установки. Для об'єктів з підвищеними вимогами до температури, чистоті і вологості повітря. Їх відмінність - модульна конструкція і масштабованість.
 3. Повітряно-теплові завіси. Надійні рішення для різних типів приміщень.
 4. Вентилятори різних типів. Від осьових і відцентрових до вибухозахищених і працюють в агресивних середовищах. 

Максимальна ефективність систем вентиляції досягається точним розрахунком параметрів і встановленням обладнання в точній відповідності з проектом. Виходячи з вимог замовника ми розробляємо проект на основі вимог замовника, з огляду на:

 • Діапазон температур і вологості
 • Обсяг і конструктивні особливості об'єкта
 • Класи обладнання, що розміщується на об'єкті
 • Наявність   агресивних середовищ / парами
 • Кількість співробітників
 • Графік роботи об'єкта
 • Пікові показники завантаженості  

Вентиляція Rosenberg безпосередньо від виробника

Як офіційний представник Rosenberg Ventilatoren GmbH в Україні ми гарантуємо поставку оригінального устаткування від виробника. Спільно з реалізацією надаються і супутні послуги:

 1. Розрахунок необхідних потужностей вентиляції для окремих приміщень і комплексних об'єктів.
 2. Розробка проектів систем вентиляції.
 3. Можливість тимчасової відстрочки платежу.
 4. Професійний монтаж, тестування і запуск обладнання.
 5. Гарантійне обслуговування.

Проектування систем вентиляції для різних типів об'єктів дає можливість удосконалювати якість продукції та оптимізувати витрати замовника. Практично весь спектр обладнання проводиться на потужностях Rosenberg Ventilatoren GmbH, що позволяє одержувати консультації авторизованих німецьких фахівців з усіх питань, пов'язаних з вибором устаткування, його монтажу та обслуговування. Компанія виробляє і більшість комплектуючих до свого обладнання, що дозволяє не залежати від сторонніх постачальників. Система вимірювальних стендів та контролю якості дозволяє тестувати і покращувати характеристики виробленого обладнання.

Ми робимо доставку і монтаж обладнання по всій території України. Для прорахунку вартості ви можете Відправити запит або Зв'язок з нашими фахівцями.

Телефонуйте!

Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!