Ви тут:

Електродвигуни, побудовані по ЄС-технології

Зроблено в Німеччині

Наші енергозберігаючі EC мотори розробляються і виробляються виключно на нашій сучасної виробничої лінії в нашій штаб-квартирі в Кюнцельсау. Через поєднання ноу-хау і інноваційні технології виготовлення, ми знаходимо якості, яке відповідає найвищим стандартам.

Energy-related Products Directive  (ErP)

Європейський союз мандатів мінімальні вимоги енергетичної ефективності для енергетики з використанням продуктів з Energy-related Products Directive 2009/125 / EC (ErP). Rosenberg EC-вентилятори на 100% відповідає, і падати все нижче гранично допустимих значень.

Перевірка на точність

Сучасні вимірювальні системи доступні в наших власних лабораторіях компанії. Тут, електричної, гідравлічної і схемотехніка властивості, що відносяться до нашої вентилятори та вентиляційні установки можуть бути виміряні і проаналізовані. Наше тестування камер, регулярно перевіряються і сертифікована компанією TÜ V Sü d (за стандартом DIN EN ISO 5801. Через це незалежна особа підтверджує достовірність і точність використовуваного випробувального устаткування і підтверджує точність і експлуатаційні характеристики нашої продукції.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ