Ви тут:

Переваги ЕС-технології

Rosenberg EC motor range

Огляд переваг

  • високий ККД
  • низьке споживання енергії
  • інтегрована функція моніторингу
  • (Температура двигуна, блокування ротора і багато іншого)
  • проста установка і підключення (Plug& Play)
  • Розширена функціональність (контроль тиску і багато іншого)
  • компактна конструкція

Енергоефективність 

Наші інженери і технічні фахівці постійно працюють на підвищення енергоефективності нашої продукції - з успіхом. Наші мотори з сучасними EC-технологія досягнення ефективності рейтинги більше 90% і заощадити до 50% енергії в порівнянні з традиційною технологією двигуна. У порівнянні EC 60034-30, Rosenberg EC-двигуни мають ККД більше, ніж IE4. Більш низьке споживання енергії-це не тільки добре для навколишнього середовища, але і знижує експлуатаційні витрати для наших клієнтів.

Розширений функціонал

ЄС-технології - це більше, ніж просто ефективність! EC-двигуни Rosenberg володіють низьким рівнем шуму і не вимагають технічного обслуговування. Крім того, інтегрована інтелектуальна електроніка, підтримує контроль управління, зв'язку та моніторингу різних функцій. Крім плавного регулювання швидкості, можлива підтримка таких параметрів, як тиск і витрата повітря. Параметри, необхідні для коректного функціонування систем - напруга або температура -   контролюються автоматично. Завдяки цьому, наша EC-продукція відповідає найвищим стандартам в області ефективності використання енергії, рентабельності і високої якості повітря.

амортизація

Трохи більше високі інвестиційні витрати, в порівнянні зі звичайними двигунами, як правило, компенсуються протягом короткого часу експлуатації через зниження споживання енергії та легкості монтажу (немає необхідності в трансформаторі / частотному перетворювачі, захист мотора від перевантаження, термопари).

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ