Ви тут:

Вентилятори з ЕС-моторами

Rosenberg пропонує широкий модельний ряд енергоефективних вентиляторів з ЄС – двигунами в області стандартних вентиляторів (канальні, дахові, відцентрові, осьові), OEM-вентиляторів для холодильної техніки, а також вентиляторів для використання в припливних установках. EC-вентилятори застосовуються в будь-яких вентиляційних системах, де від вентилятора потрібна хороша керованість і економічність. Все, що необхідно для роботи вентилятора – це керуючий сигнал, а вбудована електроніка буде постійно підтримувати роботу EC-вентилятора в оптимальному режимі.

« Відкритий » режим управління (режим зовнішнього управління)

В « відкритому » режимі управління швидкість обертання робочого колеса вентилятора задається зовнішнім керуючим сигналом 0-10 В або 4-20 мА.   Дотримуючись зовнішньому керуючому сигналу, коммутирующая електроніка ЄС-двигуна може плавно змінювати швидкість обертання робочого колеса вентилятора в діапазоні 0 - 100% від номінальної швидкості.

« Закритий » режим управління (режим автономного управління)

В « закритому » режимі управління ЄС - вентилятор порівнює задане значення (параметр, який необхідно підтримувати: тиск, витрата, температура або якість повітря) з фактично вимірюваними параметром і при необхідності змінює швидкість робочого колеса для приведення виміряного параметра у відповідність із заданим значенням. Фактичне значення підтримуваного параметра (тиску, витрати, температури або якості повітря) вимірюється за допомогою датчиків і передається коммутирующей електроніці ЄС-двигуна у вигляді сигналів 0-10 В або 4-20 мА.

Робота під управлінням системи диспетчеризації

ЄС-вентилятор може бути інтегрований в систему диспетчеризації (BMS) за допомогою приєднання до інформаційної шині системи через інтерфейс RS-485.

Програмне забезпечення EC Param

За допомогою безкоштовного програмного забезпечення, названого « EC Param »,   можливо візуалізувати і задавати параметри роботи ЕС-вентиляторів Rosenberg. Підключення комп'ютера, зі встановленою програмою EC-Param, до EC-вентилятору здійснюється за допомогою адаптера через порти USB і RS-485 відповідно.

Доступні типи вентиляторів з EC-двигунами:

 

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ