Ви тут:

ТОВ "Розенберг-Україна" - група компаній Rosenberg GmbH

Вентиляційне та кліматичне обладнання - це наша стихія!З 1981 року ми розробляємо і виробляємо широкий спектр вентиляційного та кліматичного обладнання.

Компанія ООО Розенберг-Украина є єдиним офіційним представництвом німецького концерну Rosenberg Ventilatoren GmbH на території   України. Наші фахівці підвищують кваліфікацію на регулярних стажуваннях в Німеччині, що дозволяє нам:

  • Проводити розрахунок обладнання за методиками, розробленими виробником обладнання
  • професійно виконувати монтаж, шеф-монтаж і пуско-наладку обладнання
  • навчати фахівців замовника і надавати грамотну технічну підтримку
  • проводити гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування.
  • реалізувати обладнання на вигідних для Вас умовах з відстрочкою платежу

 

Наш головний офіс знаходиться в м Кюнцельзау, Німеччина. Німецька інженерна школа -   основа наших розробок і джерело наших інновацій. Rosenberg GmbH - компанія світового рівня, наші представництва відкриваються в більшості країн світу. Ми завжди там, де ми потрібні клієнтові.

Безперервний обмін   інформацією між нашими клієнтами і співробітниками варто для нас на першому місці. Це допомагає нам оптимізувати існуючі рішення і пропонувати нові види обладнання, вдосконалюючи якість і враховуючи побажання клієнтів.

Весь спектр обладнання, за рідкісним винятком, виробляються на власних виробничих потужностях групи Rosenberg. Це вентилятори, вентиляційні системи, двигуни, теплообмінники, повітряно-опалювальні агрегати і теплові завіси. Це дозволяє оптимізувати процес замовлення і роботи над проектом від консультації і розрахунку технічних параметрів до поставки готових до підключення вентиляційних систем.

Виробництво всіх важливих агрегатів - від двигуна до систем автоматики на власних потужностях дає те, чого немає у конкурентів - швидкість впровадження з урахуванням вимог клієнта. Рішення складних технологічних завдань - наша сильна сторона, і вже з перших етапів проектування клієнт може контролювати весь процес і приймати в ньому участь.

У технологічних ланцюжках виробництва   вентиляційного обладнання задіяно понад 1500   кваліфікованих   співробітників. Це дозволяє забезпечити   безперебійну поставку продукції нашим клієнтам. Оснащення цехів модернізується у відповідність із зростанням технологічних запитів до виробленому обладнанню. Впровадження нових інженерних розробок і використання інноваційних технологій дозволяє досягти найвищого рівня якості.

Лабораторії Rosenberg GmbH оснащені сучасними вимірювальними стендами, що дозволяють аналізувати аеродинамічні, вібраційні і звукові характеристики вентиляторів і кліматичних установок. Всі контрольні стенди для складання номограмм пройшли сертифікацію T Ü V S ü d згідно з європейським стандартом   DIN EN 5801. Rosenberg   GmbH найсерйознішим чином підтверджує точність і   надійність контрольних стендів і високі стандарти виробленого обладнання. Дані багатогодинних тестів і номограми багаторазово подверждено експериментально і є надійною основою для розрахунку конфігурацій обладнання при проектуванні.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ