Готелі

У готелях, гостям  має бути забезпечено  максимально комфортне і приємне перебування.  З  нашимивентиляторами і вентиляційними  установками легко створювати найкращі умови мікроклімату в готелі. Будь-які вимоги щодо забезпечення мікроклімату ми з легкістю виконаємо!

Ми пропонуємо  оптимальне рішення для  вимог в наступних  зонах:

  • Конференц зал
  • Номери
  • Лобби
  • Ресторан
  • Крыша

Конференц зал

Установки серії SupraBox  DELUXE  ідеально підходять  для конференц-залів. процес  рекуперації йде  дуже  тихо, так, що робота вентиляції не приносить дискомфорт при проведенні засідань. Якість повітря в  конференц-залах може бути покращено&nbsp, не тільки  за рахунок зменшення  вмісту СО2  і  рекуперації тепла,  а  також  за допомогою  фільтрації. Монтаж і пуско-налагодження  обладнання  теж не складуть праці.

номери

Номери в готелі  являють собою найважливішу  частина  готелю, і  тому повинні мати всі умови для  комфортного проживання. Для забезпечення  комфортних умов проживання.  Rosenberg  пропонує оптимальне рішення -   установки  SupraBox.  

Лобби

В  лобі готелю, Відкриття  великий вхідний  двері  часто  призводить до небажаного перепаду температур.  Наші  повітряні завіси з легкістю запобігають це.

Ресторан

Вентиляція кухні дуже важлива. Ми пропонуємо  витяжні вентилятори для кухні  і вентилятори  Unobox-ME в якості рішення з видалення забрудненого повітря з робочої зони кухні.

Крыша

Готелі прагнуть використовувати весь внутрішній простір як можна більш ефективно. Устаткування  Rosenberg може бути легко розміщена на даху. Це дозволяє істотно економити місце, а управління як установками, таки вентиляторами можна здійснювати з виносного пульта.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ