Школи

У більшості шкіл присутні забруднення в повітрі ...

... ці дані були підтверджені  науковими дослідженнями,  в  доповнення до  PISA-дослідження, які показують, Що  якість повітря  в багатьох класах  залишає бажати кращого. Причиною цього стало  високий вміст двоокису вуглецю (СО2),  в повітрі.

В  останні роки, фасади багатьох шкіл були утеплені та відремонтовані, також старі дерев'яні вікна замінюються на пластикові. Через відсутність припливного повітря різко підвищується вміст  СО2. Це  викликає втому, головні болі і погіршення  концентрації уваги серед школярів, А також до  підвищення навантаження  на вчителів.

 

Hygienic evaluation of CO2 concentration

 

У більшості шкільних класів приплив свіжого повітря здійснюється за рахунок відкриття вікон, якщо вікна закриті то концентрація CO2 різко збільшується. Часто в атмосферному повітрі досягаються неприйнятні, по гігієнічним нормам, концентрації СО2.  

Механічна вентиляція це рішення ...

 

Classroom comparison of CO2 trend

 

Механічна вентиляція приміщень може допомогти усунути проблеми, про які йшлося. Це підтверджує і дослідження, проведене в університеті в Данії, яке було проведено в датських школах. Вони прийшли до висновку, що школярі працюють більш ефективно, і більш насичено - на 16% більше - в механічно вентильованих класах у порівнянні з класами, які вентилюються, виключно шляхом відкриття вікон. Вміст СО2 в класі може перебувати в прийнятні параметри (відсутність холодних протягів, протягах і ін.) Тільки з механічною вентиляцією.

Компанія Rosenberg пропонує установки серії SupraBox DELUXE з рекуперацією тепла, в якості передового рішення по вентиляції навчальних закладів:

SupraBox DELUXE (H and V)

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ