Ви тут:

Особливі області застосування (OEM)

Для нас,OEM  означає,орієнтований на рішення  і в  безпосередній співпраці з замовником, Який спеціально  пристосовані до  його вимогам. Через  наш широкий асортимент  і багаторічний  досвід роботи  з особливими  побажаннями клієнтів, ми  встигли завоювати  міцні позиції в  найрізноманітніших галузяхистатьшановнимвиробником оригінального устаткування. Асортимент  ідеально підходить  для  Ваших  потреб, робить нас  сильним партнером.

Включає наступні сектори промисловості:

Залізничний транспорт

Технологи, які застосовуються в сучасному залізничному транспорті по всьому світу, вимагають наявність вентиляторів найвищої якості. Спеціально розроблені для цих цілей вентилятори використовуються в підземному і наземному залізничному транспорті, регіональних і високошвидкісних поїздів,   для кліматичних установок, а також охолодження тягових двигунів, трансформаторів і електроніки. Наші вентилятори широко   використовуються в цій галузі з 1981 року, відповідають найрізноманітнішим вимогам щодо стійкості до вібрації,   діапазону робочих температур і типу електроживлення.

Новітні моделі вентиляторів показують безперебійну роботу в умовах:

• стрибків напруги

• високою механічною ударного навантаження

• сильних коливань і вібрації

• будь-яких погодних умовах і температурних навантаженнях

 

... і пропонують гнучкі рішення для:

&bull ;  оптимальної подачі повітря

• широкого діапазону робочих напруг (50/60 Гц)

• максимального   ККД при різних швидкостях

• мінімального технічного обслуговування

 

Широкий спектр застосування в залізничній техніці

Кліматична установка в кабіні локомотива

До робочого місця машиніста пред'являється високі вимоги по опаленню і вентиляції і кондиціонування повітря. Незалежно від того куди інтегрована вентиляційна система – за стельове простір, або в простір під підлогою, наші вентилятори типу « вільно обертається колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором) ідеально підходять для цих цілей. Також, можуть бути застосовані відцентрові вентилятори серії ERA, осьові вентилятори серії AKF / АКS і вентилятори ECOFIT серії REE і VRE,   які відмінно підходять для такого використання.

Системи охолодження тягових двигунів і гальмівних механізмів

Сучасний рухомий склад складається з різних вузлів, що нагріваються в процесі роботи, таких як: тяговий двигун і інвертор. Щоб уникнути перегріву даних вузлів необхідно вжити заходів їх охолодження. Те ж саме відноситься і &nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;  до компонентів гальмівної системи поїзда. Для систем охолодження найбільш підходящими є вентилятори серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори серії ERA / DRA і відцентрові вентилятори ECOFIT серії GDF.

Кліматична установка в пасажирському вагоні  

Головним пріоритетом для пасажирів залізничного транспорту є комфорт.   Знову ж правильним вибором   для забезпечення оптимального   клімату   в вагонах є вентилятори компанії Rosenberg, які надійно забезпечують необхідні параметри повітря і вимагають мінімум простору для розміщення. Найкращим чином даним вимогам відповідають вентилятори типу « вільно вращающее колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором),   вентилятори серії DRA, відцентрові вентилятори ECOFIT серії GDF, а також осьові вентилятори серії AKF / AKS.

Системи охолодження бортової електроніки

Залізничні транспортні засоби включають в себе безліч електронних компонентів, які розміщуються в розподільних шафах. Тут теж потрібно постійно видалення тепла для захисту чутливих електронних компонентів від перегріву. Вентилятори типу « вільно вращающее колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори ECOFIT   серії REE і GDF, а також осьові вентилятори серії 200D спеціально розроблені для цих цілей.

Компоненти охолодження бортової системи електроживлення

Високоточний джерело живлення в системі електропостачання залізничного рухомого складу є стандартним обладнанням. Для охолодження системи електроживлення, а   також систем, таких як інвертор ідеально підходять вентилятори серії   DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори типу ERA / DRA і вентилятори ECOFIT серії REE і GDF.

Вентилятори для промислових вітрогенераторів і вітряних турбін

Як виглядає майбутнє електрогенерації? Енергетичні компанії роблять ставку на отримання електроенергії з вітру, діючи відповідно до програми федерального уряду Німеччини з розвитку альтернативних джерел енергії. Важливою частиною вітрогенератора є система захист окремих компонентів від перегріву. Незалежно від того, які компоненти вітрової турбіни вимагають охолодження, генератор, розподільні шафи, інвертор або трансформатор, вентилятори Rosenberg підходять для будь-якого випадку. Пройшовши довгі роки безперервного вдосконалення, ці вентилятори відповідають найвищим технічним вимогам

Ми пропонуємо гнучкі рішення для:

• оптимальної подачі повітря

• широкого діапазону робочих напруг (50/60 Гц)

• максимального   ККД при різних швидкостях

• мінімального технічного обслуговування

• безвідмовної роботи навіть під дією вібрації і стрибків напруги

• компактність завдяки застосуванню прямого приводу від двигуна із зовнішнім ротором

 

Широкий спектр застосування в вітрогенерації

 

Вентиляція   гондоли вітрогенератора

Гондола вітрових електрогенераторів містить безліч технічно складних компонентів, які при роботі виділяють тепло у внутрішній простір гондоли. Видалення цієї теплоти абсолютно необхідно для безперебійної роботи вітрогенератора. З цим завданням чудово справляються наші вентилятори серії DRA, AND і DQ / DR.

охолодження електрогенератора

У генераторі кінетична енергія перетворюється в електричну.   Під час цього перетворення відбувається виділення тепла, яке повинно бути відведено для захисту генератора від перегріву. Вентилятори Rosenberg серії DRA ідеально підходять для виконання цього завдання.

Охолодження розподільної шафи

Розподільні шафи мають важливе значення для правильного функціонування компонентів вітрогенератора. Тут теж потрібно, ефективне відведення тепла для захисту чутливих електронних компонентів від перегріву. Наші вентилятори типу « вільно обертається колесо » в різних виконаннях, а також вентилятори серії ERA були розроблені спеціально для цих цілей.

Повітряне охолодження вежі вітрогенератора

Для повітряного охолодження вежі вітрогенератора необхідні великі об'єми повітря. Для цього добре підходять різні осьові вентилятори, а також вентилятори типу « вільно обертається колесо » серії DKNM / DKNB / DKNR, оснащені стандартними двигунами

Охолодження інвертора і трансформатора вітрогенератора

Охолодження інших електронних компонентів, таких як перетворювачі   або трансформаторів, також не є проблемою для спеціально розроблених вентиляторів Rosenberg. При цьому не має значення, де встановлені ці компоненти, в гондолі або в підставі вентрогенератора.

Вентилятори для холодильного обладнання

Оскільки холодильні системи працюють з високою циклічністю і, як правило, оснащені декількома вентиляторами, для подібних систем актуальна економія енергії. Енергозберігаючі EC-вентилятори, що володіють надійністю, ефективністю і низьким рівнем шуму,  ідеально підходять для цих цілей.

Осьові EC-вентилятори Rosenberg забезпечують низьке споживання електроенергії в холодильних системах.

Вентилятори для систем фільтрації і чистих приміщень

Структурні зміни в економіці, які викликані постійно зростаючим темпом технічного прогресу, породжують збільшення числа компаній-виробників електроніки. Виробничі процеси в області створення електроніки та електронних компонентів дуже чутливі до якості повітря. Фармацевтичні компанії також стикаються з потребою створення у виробничих приміщеннях особливих умов, коли розмір і число частинок пилу, аерозолів і мікроорганізмів в повітрі підтримуються в певному заданому діапазоні зв'язку з посиленням санітарних норм.

Вентилятори Rosenberg як компоненти фільтраційних пристроїв або вентиляційні установки Rosenberg допомагаю вирішити це завдання.

Вентилятори типу « вільно обертається колесо &raquo ;, оснащені ЄС-двигунами, прекрасно підходять в якості компонентів фільтраційних пристроїв і установок обробки повітря завдяки високій продуктивності такого результату і енергоефективності - і все це при дуже компактних розмірах.

Вентилятори для компресорних систем

Гвинтові і поршневі компресори або компоненти великих промислових компресорів потребують захисту від перегріву. Наші потужні вентилятори забезпечують оптимальне охолодження для цих чутливих елементів - навіть для самих маленьких розмірів! Спеціальні вимоги, що пред'являються до наших вентиляторів, включають високу робочу температуру, що виникає внаслідок стиснення повітря в компресорі, в поєднанні з великою питомою потужністю. Цим особливим вимогам відповідають осьові и відцентрові вентилятори компанії Rosenberg.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ