Ви тут:

Вентилятори для промислових вітрогенераторів і вітряних турбін

Як виглядає майбутнє електрогенерації? Енергетичні компанії роблять ставку на отримання електроенергії з вітру, діючи відповідно до програми федерального уряду Німеччини з розвитку альтернативних джерел енергії. Важливою частиною вітрогенератора є система захист окремих компонентів від перегріву. Незалежно від того, які компоненти вітрової турбіни вимагають охолодження, генератор, розподільні шафи, інвертор або трансформатор, вентилятори Rosenberg підходять для будь-якого випадку. Пройшовши довгі роки безперервного вдосконалення, ці вентилятори відповідають найвищим технічним вимогам

Ми пропонуємо гнучкі рішення для:

• оптимальної подачі повітря

• широкого діапазону робочих напруг (50/60 Гц)

• максимального   ККД при різних швидкостях

• мінімального технічного обслуговування

• безвідмовної роботи навіть під дією вібрації і стрибків напруги

• компактність завдяки застосуванню прямого приводу від двигуна із зовнішнім ротором

 

Широкий спектр застосування в вітрогенерації

 

Вентиляція   гондоли вітрогенератора

Гондола вітрових електрогенераторів містить безліч технічно складних компонентів, які при роботі виділяють тепло у внутрішній простір гондоли. Видалення цієї теплоти абсолютно необхідно для безперебійної роботи вітрогенератора. З цим завданням чудово справляються наші вентилятори серії DRA, AND і DQ / DR.

охолодження електрогенератора

У генераторі кінетична енергія перетворюється в електричну.   Під час цього перетворення відбувається виділення тепла, яке повинно бути відведено для захисту генератора від перегріву. Вентилятори Rosenberg серії DRA ідеально підходять для виконання цього завдання.

Охолодження розподільної шафи

Розподільні шафи мають важливе значення для правильного функціонування компонентів вітрогенератора. Тут теж потрібно, ефективне відведення тепла для захисту чутливих електронних компонентів від перегріву. Наші вентилятори типу « вільно обертається колесо » в різних виконаннях, а також вентилятори серії ERA були розроблені спеціально для цих цілей.

Повітряне охолодження вежі вітрогенератора

Для повітряного охолодження вежі вітрогенератора необхідні великі об'єми повітря. Для цього добре підходять різні осьові вентилятори, а також вентилятори типу « вільно обертається колесо » серії DKNM / DKNB / DKNR, оснащені стандартними двигунами

Охолодження інвертора і трансформатора вітрогенератора

Охолодження інших електронних компонентів, таких як перетворювачі   або трансформаторів, також не є проблемою для спеціально розроблених вентиляторів Rosenberg. При цьому не має значення, де встановлені ці компоненти, в гондолі або в підставі вентрогенератора.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ