Залізничний транспорт

Технологи, які застосовуються в сучасному залізничному транспорті по всьому світу, вимагають наявність вентиляторів найвищої якості. Спеціально розроблені для цих цілей вентилятори використовуються в підземному і наземному залізничному транспорті, регіональних і високошвидкісних поїздів,   для кліматичних установок, а також охолодження тягових двигунів, трансформаторів і електроніки. Наші вентилятори широко   використовуються в цій галузі з 1981 року, відповідають найрізноманітнішим вимогам щодо стійкості до вібрації,   діапазону робочих температур і типу електроживлення.

Новітні моделі вентиляторів показують безперебійну роботу в умовах:

• стрибків напруги

• високою механічною ударного навантаження

• сильних коливань і вібрації

• будь-яких погодних умовах і температурних навантаженнях

 

... і пропонують гнучкі рішення для:

&bull ;  оптимальної подачі повітря

• широкого діапазону робочих напруг (50/60 Гц)

• максимального   ККД при різних швидкостях

• мінімального технічного обслуговування

 

Широкий спектр застосування в залізничній техніці

Кліматична установка в кабіні локомотива

До робочого місця машиніста пред'являється високі вимоги по опаленню і вентиляції і кондиціонування повітря. Незалежно від того куди інтегрована вентиляційна система – за стельове простір, або в простір під підлогою, наші вентилятори типу « вільно обертається колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором) ідеально підходять для цих цілей. Також, можуть бути застосовані відцентрові вентилятори серії ERA, осьові вентилятори серії AKF / АКS і вентилятори ECOFIT серії REE і VRE,   які відмінно підходять для такого використання.

Системи охолодження тягових двигунів і гальмівних механізмів

Сучасний рухомий склад складається з різних вузлів, що нагріваються в процесі роботи, таких як: тяговий двигун і інвертор. Щоб уникнути перегріву даних вузлів необхідно вжити заходів їх охолодження. Те ж саме відноситься і &nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;  до компонентів гальмівної системи поїзда. Для систем охолодження найбільш підходящими є вентилятори серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори серії ERA / DRA і відцентрові вентилятори ECOFIT серії GDF.

Кліматична установка в пасажирському вагоні  

Головним пріоритетом для пасажирів залізничного транспорту є комфорт.   Знову ж правильним вибором   для забезпечення оптимального   клімату   в вагонах є вентилятори компанії Rosenberg, які надійно забезпечують необхідні параметри повітря і вимагають мінімум простору для розміщення. Найкращим чином даним вимогам відповідають вентилятори типу « вільно вращающее колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором),   вентилятори серії DRA, відцентрові вентилятори ECOFIT серії GDF, а також осьові вентилятори серії AKF / AKS.

Системи охолодження бортової електроніки

Залізничні транспортні засоби включають в себе безліч електронних компонентів, які розміщуються в розподільних шафах. Тут теж потрібно постійно видалення тепла для захисту чутливих електронних компонентів від перегріву. Вентилятори типу « вільно вращающее колесо » серії DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори ECOFIT   серії REE і GDF, а також осьові вентилятори серії 200D спеціально розроблені для цих цілей.

Компоненти охолодження бортової системи електроживлення

Високоточний джерело живлення в системі електропостачання залізничного рухомого складу є стандартним обладнанням. Для охолодження системи електроживлення, а   також систем, таких як інвертор ідеально підходять вентилятори серії   DKHR / M (GKHR / M - варіант з ЄС-мотором), відцентрові вентилятори типу ERA / DRA і вентилятори ECOFIT серії REE і GDF.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ