Ви тут:

Промислове виробництво

За даними федерального статистичного відомства в 2010 році понад 7 мільйонів чоловік були зайняті в секторах промисловості та виробництва. Велика кількість людей проводить свій робочий час в майстернях, ливарних цехах, виробничих приміщеннях, складах. Забруднення і нагрівання повітря, викликані роботою промислового устаткування є головною проблемою галузі. Грамотна організація повітрообміну є головним завданням при проектуванні нових і реконструкції старих промислових будівель. Наше промислове вентиляційне обладнання забезпечує приплив свіжого повітря в самих різних галузях промисловості.

Промислове виробництво включає в себе :

Виробничі та складські приміщення

Вентиляція виробничого і складського приміщення повинна підтримувати задані параметри припливного повітря з метою забезпечення безперебійності технологічного процесу і збереження обладнання і товарів, що знаходяться всередині приміщення.

Власники прагнуть найбільш ефективно використовувати внутрішній простір, тому вентиляційні установки і вентилятори в вуличному виконанні будуть найбільш актуальними.

Як правило, в виробничих та складських приміщеннях є ворота для проїзду вантажного транспорту. Через їх великого розміру і частого відкривання / закривання, є великі тепловтрати. Наші повітряні завіси будуть найкращим вирішенням цього питання.

Лабораторії

Пари кислот, солей, лугів нерідко є побічним явищем багатьох технологічних процесів і виробництв. З метою запобігання зупинки виробництва і техногенної аварії необхідно видаляти всі шкідливості з робочої зони

Для цієї мети, як не можна краще, підходять вентилятори серії EPND в пластиковому корпусі, з двигуном винесеним з потока.Возможно так само їх викоренення виконання.

Електронна промисловість

Як вентиляторів, рекомендуємо застосовувати вільно-обертові колеса з ЄС-моторами. Даний тип вентиляторів відрізняють низькі шумові характеристики, висока енергоефективність і невеликі розміри. 

Вибухонебезпечні виробництва

В процесі деяких робіт йде виділення отруйних газів, які викидаються в навколишнє середовище, тому виникає необхідність видалити ці гази швидко і професійно.   Це вимагає дотримання особливих принципів, які спеціально розглядаються в асортименті нашої продукції у вибухонебезпечному виконанні. Наші вентиляційні установки Airbox у вибухонебезпечному виконанні були розроблені, щоб відповідати вимогам   RLT 02   Herstellerverbands Raumlufttechnische Ger ä te Є.В. [Федерація виробників установок обробки повітря].   Ми сертифіковані згідно ATEX 100 і, таким чином, уповноважені проводити асинхронні двигуни із зовнішнім ротором для обладнання групи II, категорії 2G у вибухозахищених зонах відповідно до директиви 94/9 / EC Європейського парламенту .

Всі вентилятори, а також вентиляційні установки Airbox представлені у нас у вибухозахищеному виконанні Технічні характеристики Ex-зони, газова група і температурний клас є важливими параметрами при виборі вентиляційного обладнання.

Фармацевтична промисловість

гігієнічночисте робоче простір дуже важливо у фармацевтичній промисловості. Ви не можете дозволити собі працювати в кімнаті з забрудненим повітрям. Наші блоки підготовки повітря, Спеціально призначені для дотримання гігієнічних вимог.

Блоки стійкі до корозії, Легко миються і оснащені фільтром з високим ступенем очищення.

Машинобудування

Також швидко, як зростає автомобільний ринок, швидко ростуть виробники і постачальники даної галузі. Будується все більше фабрик і заводів, яким необхідна система вентиляції. Rosenberg Group постачає кліматичне обладнання багатьом відомим автовиробникам, таким як BMW, Volvo, Mercedes Audi і ін.  Устаткування  Rosenberg,  відповідає високим  стандартам якості,  надійності  і  забезпечує правильні рішення  для кожного об'єкта.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ