Ви тут:

Компактні енергоефективні установки CETRA RPE

Розроблений для приміщень, де за нормами вимагається обмін свіжого повітря або просто для поліпшення якості повітря і як наслідок-поліпшення умов життя. RPE дозволяє утилізувати до 95% тепла, присутнього в повітрі, що видаляється.

Асортимент RPE підходить для установки в приміщеннях промислового сектора і сфери послуг, таких як: кафе, офіси, ресторани, конференц-зали, магазини, шкільні будівлі, спортивні зали, будинки для людей похилого віку, будівлі з низьким енергоспоживанням і інші об'єкти, де важливо забезпечити належну вентиляцію і мінімізувати енергоспоживання.

Ці потреби задовольняються за допомогою двох окремих версій: RPE-S і RPE-X доступні як у вертикальній, так і в горизонтальній конфігурації (навіть в підвісній стелі). Алюмінієвий пластинчастий теплообмінник працює в режимі протитоку, що дозволяє підтримувати майже постійний температурний градієнт між подає і зворотним потоками, тим самим гарантуючи дуже високу ефективність обміну. Теплообмінник сертифікований Eurovent.

Належна вентиляція забезпечується за рахунок двох вентиляційних секцій з безпосередньо підключеними двигунами звичайного змінного струму (змінного струму) або типу BLDc (Бесщіточний постійний струм) з вбудованим інвертором.

ОПИС RPE-S

Блок рекуперації тепла з механічною вентиляцією, оснащений алюмінієвим протитечійним статичним теплообмінником, вентиляторами з прямим приводом і механічною установкою для внутрішньої збірки нагрівального змійовика / нагрівача і нагрівача антифризу
Горизонтальна версія для установки на стелі або вертикальна версія для підлогової установки.
Двошарові сендвіч-панелі з оцинкованої сталі, попередньо пофарбовані (Rc3 відповідно до ISO-En 13523-8) на зовнішній поверхні, повністю знімні для огляду / обслуговування і настройки різних положень впуску / випуску повітря. Екструдований алюмінієвий профіль 6060 T5 9006 / 1. - внутрішня Термоакустичний ізоляція з пінополіуретану товщиною 30 мм (GWP = 0). секція
фільтра середньої ефективності на воздухозаборнике класу m6 (середня ефективність Em: 40% ≤ Em <60% відповідно En779, ePm10 75% згідно ISO16890)
високоефективна фільтруюча секція на воздухозаборнике класу F7 (середня ефективність Em: 80% ≤ Em <90% відповідно до EN 779, ePm1 50% відповідно до ISO16890)
рекуперація тепла противотоком з алюмінієвою рамою, алюмінієва пластина з самоустанавливающимися ребрами, герметизованими на кінцях для запобігання забруднення свіжого повітря витяжним повітрям. Піддон для збору конденсату і відведення конденсату з попередньо пофарбованого сталевого листа (клас 3 згідно DIN 55634: 2010). мінімальний тепловий ККД 79% (1), в зборі з внутрішньої байпасній заслінкою. механічна установка
для установки електрообігрівача антифризу, з боку припливного повітря.
механічна установка для установки водяного / електричного змійовика / нагрівача (всередині агрегату).
механічна установка для установки змійовика водяного охолодження (поза агрегату, зовнішній модуль).
механічна установка для установки конденсаційного або випарного змійовика, альтернатива водяному охолоджувального змійовика.
Секції вентиляторів з вентиляторами змінного струму з прямим приводом або вентиляторами BLDc з регульованою швидкістю. Контролер запрограмований на заводі з додатковим ЖК-дисплеєм для віддаленої установки.
внутрішня електрична панель, повністю підключена на заводі. Агрегат буде обладнаний клемної колодкою для підключення подвійного вентилятора.
Додаткова установка систем очищення Jonix® на зовнішній модуль


ОПИС RPE-X

Блок рекуперації тепла з механічною вентиляцією, оснащений алюмінієвим протитечійним статичним теплообмінником, вентиляторами BLDc з прямим приводом і механічною налаштуванням для внутрішньої збірки нагрівального змійовика / нагрівача і нагрівача антифризу
горизонтальна версія для установки на стелі або вертикальна для підлогової установки.
Двошарові сендвіч-панелі з оцинкованої сталі, попередньо пофарбовані (Rc3 відповідно до ISO-En 13523-8) на зовнішній поверхні, повністю знімні для огляду / обслуговування і настройки різних положень впуску / випуску повітря. Екструдований алюмінієвий профіль 6060 T5 9006/1 з терморізання і закругленою внутрішньою формою.
внутрішня Термоакустичний ізоляція з негорючої мінеральної вати товщиною 30 мм (60-80 кг / м3)
секція фільтра середньої ефективності на воздухозаборнике класу m6 (середня ефективність Em: 40% ≤ Em <60% відповідно En 779, ePm10 75% згідно ISO16890)
високоефективна фільтруюча секція на воздухозаборнике класу F7 (середня ефективність Em: 80% ≤ Em <90% відповідно до EN 779, ePm1 50% відповідно до ISO16890)
рекуперація тепла противотоком з алюмінієвою рамою, алюмінієва пластина з самоустанавливающимися ребрами, герметизованими на кінцях для запобігання забруднення свіжого повітря витяжним повітрям. Піддон для збору конденсату і відведення конденсату з попередньо пофарбованого сталевого листа (клас 3 згідно DIN 55634: 2010).
мінімальний тепловий ККД 79% (1), в зборі з внутрішньої байпасній заслінкою.
механічна установка для установки електрообігрівача антифризу, з боку припливного повітря.
механічна установка для установки водяного / електричного змійовика / нагрівача (всередині агрегату).
механічна установка для установки змійовика водяного охолодження (поза агрегату, зовнішній модуль).
механічна установка для установки конденсаційного або випарного змійовика, альтернатива водяному охолоджувального змійовика.
Секції вентиляторів з вентиляторами BLDc з прямим приводом, незалежно один від одного керовані запрограмованим на заводі електронним контролером, з ЖК-дисплеєм для віддаленої установки.
внутрішня електрична панель, повністю підключена на заводі. Агрегат буде обладнаний клемної колодкою для підключення двойноговентілятора.
Додаткова установка систем очищення Jonix® на зовнішній модуль.

Завантажити боршуру Cetra Jonix

Завантажити керівництво Сenrta Jonix

Завантажити інструкцію Centra

Завантажити брошуру Centra

http://cetra.it/

 

 

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ