Jonix Cube побутовий очищувач. Маленький розмір і висока продуктивність

COVID-19 ТЕХНОЛОГІЯ ЗНИЩЕННЯ КОРОНОВІРУСУ З ЕФЕКТИВНІСТЮ 99,9% ПІДТВЕРДЖЕННО НАУКОВО!

JONIX CUBE - пристрій, знезаражувальне повітря в приміщенні, усуваючи віруси, бактерії, цвіль, алергени і запах.Нейтралізует хімічні речовини містяться в повітрі: фарби, лаки, засоби для чищення, формальдегіди, що виділяються з меблів, ламінованих підлог і дерев'яних шаф.

Наш пристрій використовує передову технологію холодної плазми, яка є найбільш безпечним, екологічно чистим і ефективним способом знищення всіх видів забруднень.

 

Розмір, мм

 

Вага, кг

 

Для площі до

 

Споживання, Вт

 

Живлення

 

Колір

238 х 238 х 260 

4,0

85 м2

10,0

230 В - 50 Гц

білий/чорний/інший

Переваги:

 Чудова ефективність. Очищення повітря в приміщенні до 85 м2 з одного пристрою.

 Швидкість очищення. За 10 хвилин повністю очищає повітря.

 Дезінфекція. Очищення від вірусів, бактерій, запахів і летючих з'єднань.

 Низьке споживання енергії. Найнижче споживання на ринку - 10 Вт

 Компактний. Розміри: 238 мм х 238 мм х 260 мм. Всього 25 см3

Немає фільтрів. Чи не потрібно значних витрат на обслуговування

Технологія:

Покращений ПРОЦЕС ОКИСЛЕННЯ ДЛЯ ЗНЕЗАРАЖЕННЯ ПОВІТРЯ, ЗАВДЯКИ ТЕХНОЛОГІЇ ХОЛОДНА ПЛАЗМА.

Холодна плазма - це фізичне явище, яке виникає при кімнатній температурі, воно використовує повітря в якості газової суміші, перетворюючи його в іонізований газ, що складається з різних електрично заряджених частинок: електронів, іонів, атомів і молекул, які стикаються один з одним, виробляючи окислюють частки , здатними руйнувати летючі органічні сполуки, бактерії, мікроорганізми і запахи. Активоване повітря складається з «порушених» молекул (реактивні види), які атакують забруднюючі молекули і мікроорганізми, руйнуючи їх, викликаючи структурні і функціональні пошкодження, роблячи їх неактивними (біоцидний і віруліцидної дію).
Іони в природі утворюються в результаті сонячного випромінювання, тертя вітру об поверхню землі, гроз, дощів і атмосферних явищ, поглинання космічних променів, зіткнень корпускул, що володіють кінетичної енергією. Тому процес очищення близький до природного, абсолютно безпечний і може забезпечити безперервну дезінфекцію повітря навіть в присутності людей і під час робочого процесу.

Пристрої Jonix Non-Thermal Plasma Technology обезаражівает навколишнє середовище за допомогою спеціальних запатентованих генераторів Jonix NTP, використовуються для дезінфекції та знезараження повітря і поверхонь в будь-якому середовищі, яка вимагає високих гігієнічних стандартів. При правильному використанні і правильно підібраних розмірах впливають на широкий спектр забруднювачів, таких як віруси, бактерії, цвіль, алергени, летючі хімічні сполуки і всі типи запахів, сприяючи запобіганню інфекцій, що передаються повітряно-крапельним шляхом (включаючи COVID-19).

! ТЕХНОЛОГІЯ АБСОЛЮТНО БЕЗПЕЧНА ДЛЯ ЛЮДИНИ В РЕЖИМІ РОБОТИ НОН-СТОП!

Управління:

Вбудована система управління дозволяє експлуатувати обладнання в 3-х різних режимах:

Режими

площа приміщень с высотою до 2,7 м (м2)

Генератор ввімк./вимк.

1(мінімум)

2(середній)

3(максимум)                     

≥ 20

21-50

51-85

2хв/8хв

4хв/6хв

7хв/3хв

Застосування:

  • дім
  • офіси
  • готелі
  • салони краси
  • бари
  • кафе
  • ресторани

Дизайн:

Jonix CUBE доступний в двох основних кольорах: чорному і білому. Завдяки простій системі збірки зовнішніх поверхонь, можливо індивідуально оформити Ваш CUBE з використанням різних матеріалів і графічних ефектів, перетворивши його в надзвичайно універсальний пристрій, який можна легко інтегрувати в будь-який інтер'єр, а так же нанести логотип Вашої компанії.

Jonix cube (Видео-описание устройства):

 

 

 

 

 

 

 

 

Обслуговування Jonix cube:

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ