Ви тут:

Установки для осушення Hidew

HiDew - молода італійська компанія, яка виробляє обладнання осушення і вентиляції для промисловості, плавальних басейнів, громадських приміщень і приватних будинків і котеджів.
Блоки Hidew не тільки побудовані так, щоб відповідати тенденції ринку, але і передбачати його завдяки створенню інноваційних продуктів.
Всі продукти, спроектовані і виготовлені Hidew, призначені головним чином на вирішенні проблем енергоефективності та створення комфортних умов в житлових і виробничих приміщеннях.

Енергоефективна установка для осушення басейну з рекуперацією тепла SPR 750:

Опис продукту:

Установки з рекуперацією тепла SPR розроблені для використання в маленьких, середніх і великих басейнах, де необхідно підтримувати необхідну вологість, щоб уникнути ефекту конденсації, навіть 24 години на добу. Установки SPR об'єднують в собі чудові технічні рішення, енергоефективність і привабливий дизайн. Високоефективні ЄС вентилятори дозволяють знизити енергоспоживання і шум. Високоефективні компоненти холодильних контурів, гідравліки, електричні компоненти дозволяють досягти високого рівня в ефективності, надійності, енергозбереження та шумових характеристиках.

Параметри:

Тип компресора

спіральний

Тип

Тип фреону

R410A

Тип

Ефективний рекуператора (Взимку)

70

%

Потужність осушення Л / 24г (30 Град 80% вологості)

760

Л / 24г

Номінальна споживана потужність

9,9

кВт

Номінальний струм

18

А

Максимальна споживана потужність *

19

кВт

Максимальний споживаний струм *

31

А

пускові струми

155

А

підключення харчування

400 / 3ф / 50

В / Ф / Гц

Потужність водяного нагрівача

48

кВт

Номінальних витрата води через теплообмінник

4,13

м3ч

Падіння тиску на теплообміннику

36

кПа

До вентиляторів (Приплив)

2

Кол.

До вентиляторів (Витяжка)

1

Кол.

Загальний витрата повітря

7000

м3ч

Статичний тиск на рециркуляції

650

па

Статичний тиск на заборі повітря

480

па

Розміри (Ширина * Довжина * Висота)

1400х2331х1950

мм

Вага (НЕ заправлений)

350

кг

Потужність охолодження (С без конденсатора)

38

кВт

Режими работы осушителя: 

Рециркуляція з підмішуванням свіжого повітря:

 

 В цьому випадку рециркуляционний клапан частково відкритий, витяжний вентилятор включений, повітря осушується і подмешивается частина свіжого повітря. Зовнішнє повітря забирається припливним вентилятором, проходить через клапан, попередньо очищаючись в фільтрі. Повітря з приміщення засмоктується обома вентиляторами, проходить через фільтр і ділитися на два потоки - один проходить через калібрувальний клапан і надходить в секцію осушення і підігріву, друга частина (засмоктується витяжним вентилятором) проходить через рекуператор перед тим як викидається на вулицю. Припливне повітря з вулиці нагрівається в рекуператорі, забираючи тепло з викидається на вулицю повітря, стандартно ККД рекуператорів в SPR установках близько 85%.

Повна рециркуляція: 

В цьому випадку рециркуляционний клапан повністю відкритий, витяжний вентилятор відключений. У цьому випадку повітря просто осушується. Припливний вентилятор простягає повітря тільки через теплообмінники

 

 

 

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ