Ви тут:

Вентиляційні установки Airbox від Rosenberg

Загальні дані

Air Handling Units AIRBOX

Вимоги до кліматичних вентиляційних установок не завжди однакові. Для деяких галузей досить простий вентиляції, в той час як до інших пред'являються підвищені вимоги за такими параметрами як температура, чистота і вологість повітря.

В основі наших кліматичних установок серії Airbox лежить модульне складання, що в свою чергу дає відмінну можливість підібрати установку з урахуванням індивідуальних побажань клієнта. Завдяки модульним принципом ми можемо швидко і легко підібрати відповідне рішення для будь-якої області застосування. Центральні кондиціонери фірми "Розенберг" піклуються про постійне підтримання чистоти і комфортної температури повітря як у високотехнологічному виробництві, так і в класичному будівництві. Ми пропонуємо установки в різному виконанні: від зовнішніх (на відкритому повітрі) і вибухозахищених до сертифікованих ILH гігієнічних варіантів. По частині енергоспоживання кліматичні установки "Розенберг" відносяться до класу А + і відповідають найвищим вимогам за якістю і економічності.  

Огляд вентиляційних установок Airbox

Кліматичні установки Airbox мають каркасну конструкцію, виготовлену із сталевого або алюмінієві профілю, на якому змонтовані тришарові звуко- і теплоізолірующіме панелі. Всі компоненти установки, починаючи від каркаса і товщини панелей до внутрішнього обладнання (вентилятори, фільтри, теплообмінники, і т.д.), підбираються виходячи з побажань замовника.

Кліматичні установки Airbox безкаркасної конструкції (серія F40)

Установки серії F40 розроблені по безкаркасних технології. Панелі кріпляться безпосередньо один до одного, утворюючи абсолютно гладкі поверхні всередині установки, що необхідно для гігієнічно сертифікованих ILH рішень.

Огляд типових серій установок Airbox (серія S60)

В основі установок Airbox серій S60 - каркасна конструкція з оцинкованих сталевих катаних профілів. У конструкції застосовуються кутові елементи з литого алюмінієвого сплаву або пластика. В установках типу (S60) застосовується мінеральна вата. Установки доступні як в стандартному виконанні (корпус і каркас з оцинкованої сталі), так і в будь-яких варіантах під замовлення - нержавіюча сталь, алюміній, оцинкована сталь пофарбована в бажаний колір. Для модулів невеликих розмірів різної висоти (100, 300, 500 мм) опорна рама виготовляється з оцинкованого гнутого сталевого листа. Модулі більшого розміру мають зварену опорну раму з оцинкованого або грунтованого сталевого профілю (або з нержавіючої сталі за бажанням замовника).

Огляд типових серій установок Airbox (серія T60)

Кліматичні установки серії Т60 складаються з термічно роз'єднаної алюмінієвої рами. З'єднувальні елементи і куточки, виготовлені з армованого скловолокном поліаміду, так само термічно роз'єднані. Місця стиків профілю каркаса і куточків прокладені EPDM ущільнювачем. Термічно роз'єднані панелі тришарові. Зовнішній і внутрішній шар складається зі сталі (в базовому варіанті товщиною 1 мм), середній - теплоізоляція товщиною 60 мм.

  Серія AIRBOX-F40 AIRBOX-S60 AIRBOX-T60
Товщина панелей: 40 mm 60 mm 60 mm
Матеріал каркаса: безрамна конструкція

Профіль сталевий оцинкований

(Товщина 1,5 мм)

Алюмінієвий профіль (товщина 1,5 мм) термічно розділений.

Енергетична ефективність

Енергетична ефективність кліматичної установки відповідно до норм DIN EN 13053, розробленими RTL (Німецької асоціацією виробників вентиляційного обладнання), позначається мітками « А +», « А », « В » і визначається за трьома основними параметрами: класу швидкості повітря в поперечному перерізі установки, класу енергоспоживання вентилятора і класу ефективності теплоутилізатора.

Відповідно до вищевказаного стандарту, швидкість повітря в поперечному перерізі кліматичних установок підрозділяється на 9-ть класів (V1-V9).   Клас енергоспоживання вентилятора кліматичної установки визначається згідно DIN EN 13053 в залежності від кількості споживаної електроенергії і видається при цьому продуктивності по повітрю і натиску. Стандарт містить формулу для розрахунку значення характеристики і таблицю для визначення класу енергоспоживання приводу (вентилятора) від Р1 до Р7.

Для установок з теплоутілізатором, стандарт дає рекомендації щодо визначення класу енергоефективності процесу утилізації від Н1 до Н6. У розрахунок приймається коефіцієнт утилізації тепла для сухого повітря і аеродинамічний опір теплоутилизатора.

Також при розробці кліматичних установок ми визначаємо клас енергоефективності вентилятора, так званий SFP (Specific Fan Power) відповідно до стандарту DIN EN 13779.

Всі розрахунки і визначення класів енергоефективності реалізовані в нашій програмі по підбору кліматичних установок. Разом з основними технічними характеристиками   підібраною   установки   замовник   отримує достовірну інформацію про те, до якого класу енергоефективності вона відноситься. Коректність розрахунків видаються програмою підбору регулярно контролюється організацією T Ü V S Ü D.   Більш детальну інформацію про мітки RTL і згаданих вище стандартах можна знайти у вільному доступі на сайті цієї організації:  www.rlt-geraete.de.

При розрахунку установок серії F40, S60, T60 ПО підбору клас енергоефективності розраховується за стандартом Eurovent. Установки маркуються відповідним знаком на виробництві. Європейська асоціація виробників вентиляційного і холодильного обладнання (Eurovent) сертифікує продукції компаній-учасників асоціації, що дозволяє їм маркувати продукцію по стандартамEurovent, де А - найвищий клас енергоефективності, а Е - найнижчий. При визначенні класу ефективності враховується безліч факторів, включаючи швидкість повітря, температуру повітря зовні, втрату тиску рекуператора, зовнішню втрату тиску, ККД рекуператора і електричну потужність вентилятора. Детальна інформація - на сайті асоціації: www.eurovent-certification.com .

» Класи ефективності відповідно до стандартів RLT01

&nbsp Критерії A+ A B
Класи швидкостей повітря:      
Без термічної обробки V5 V6 V7
З обігрівом і / або теплової утилізацією V4 V5 V6
З іншими функціями V2 V3 V5
класи енергетично P2 P3 P4
Класи енергообміну (4,000 - 6,000 нормочасов / рік) H1 H2 H3

 

» Класи швидкостей повітря відповідно   EN 13053 A1 (2011)

Класс Швидкість [м / s]
V1 max. 1,6
V2 > 1,6 to 1,8
V3 > 1,8   to 2,0
V4 > 2,0   to 2,2
V5 > 2,2   to 2,5
V6 > 2,5   to 2,8
V7 > 2,8   to 3,2
V8 > 3,2   to 3,6
V9 > 3,6

Airbox F40

Конструкція корпусу

Кліматичні установки серії F40 мають бескаркасную конструкцію. Панелі корпусу виготовляються з оцинкованої листової сталі (зовнішній і внутрішній шар) і теплоізоляції товщиною 40мм. Товщина бічних панелей і даху для всіх типорозмірів серії F40 однакова і становить 40мм. Товщина нижньої панелі (підлоги) варіюється в залежності від типорозміру і способу обслуговування. Так для плоскої установки з обслуговуванням знизу товщина панелі підлоги становить 40мм, для всіх інших типорозмірів - 60мм. Внутрішні стінки корпусу установки гладкі, тобто не мають виступаючих елементів кріплення чи інших конструктивних елементів. У стандартному варіанті для виготовлення внутрішніх і зовнішніх стінок використовується неокрашенная оцинкована листова сталь товщиною 1 мм. За запитом, панелі можуть бути виготовлені з лакофарбовим покриттям (стандартно світло-сірий RAL7035, але можливі і інші кольори), з нержавіючої сталі V2A (1.4031), або з алюмінію (AIMgЗ). Із зазначених матеріалів можуть бути виготовлені як внутрішні, так і зовнішні стінки панелей незалежно один від одного. Відповідно до DIN 4102 в якості тепло- і звукоізоляції використовується мінеральна вата. Вона надійно приклеюється до обох стінок панелі. Для кліматичних установок серії F40 пропонуються так само опорні рами різної висоти (від 100 до 500мм), виготовлені зі сталі товщиною Змм. Кліматичні установки серії F40 можуть випускатися в гігієнічному виконанні відповідно до стандарту VDI 6022.

Особливості кріплення панелей

Панелі корпусу установок серії F40 сконструйовані таким чином, що в місці з'єднання вони стикуються один з одним, як показано на малюнку.

Панелі кріпляться один до одного саморізами в декількох місцях по довжині стику, що забезпечує надійність конструкції. Для досягнення оптимального теплоізоляційного ефекту, і виходячи з естетичних міркувань, саморізи повністю втоплені всередину панелі, а отвори закриті пластиковими ковпачками, стійкими до ультрафіолетового випромінювання.

Особливості з'єднання модулів

Для з'єднання модулів розроблені спеціальні кріпильні елементи, що встановлюються всередині корпусу (показані на малюнку). Модулі установки скріплюються один з одним за допомогою даних елементів і болтів з метричної різьбою. Для герметизації місця стику використовується U-образний профіль. Для відповідності гігієнічним стандартам, з'єднувальні болти закриваються пластиковими ковпачками.

Airbox S60

Конструкція корпусу

Для виготовлення каркаса кліматичних установок серії S60 використовується оцинкований сталевий профіль. З'єднувальні елементи каркаса (куточки) виготовлені з алюмінієвого сплаву або армованої скловолокном пластмаси. Алюмінієві сполучні куточки можуть поставлятися з різьбою М20 для кріплення такелажної петлі, або без нього. Місця стиків профілю каркаса і алюмінієвих куточків прокладені ущільнювачем з етиленпропіленового каучуку (EPDM). Панелі корпусу тришарові: зовнішній і внутрішній шари з оцинкованої листової сталі, середній - теплоізоляція товщиною 60мм. У стандартній установці для виготовлення внутрішніх і зовнішніх стінок панелей використовується листова оцинкована сталь товщиною 1 мм.

За запитом, панелі можуть бути виготовлені з лакофарбовим покриттям (стандартно світло-сірий RAL7035, але можливі і інші кольори), з нержавіючої сталі V2A (1.4031), або з алюмінію (AIMg3). В якості тепло- і звукоізоляції використовується мінеральна вата - негорючий матеріал, відмінно підходить для цих цілей. Мінеральна вата надійно приклеюється до обох стінок панелі. Панелі кріпляться до профілю каркаса саморізами. Зовні отвір для саморізів закривається пластиковою заглушкою стійкою до ультрафіолетового випромінювання. Продумана конструкція корпусу забезпечує точну стиковку його елементів один з одним і відсутність виступаючих частин як всередині, так і зовні корпусу. Для установок серії S60 пропонуються опорні рами, виконані з листової сталі товщиною 3 мм (для типорозмірів до 13Q, або зварені з сталевого оцинкованого прокату (для великих типорозмірів). Серія S60 відповідає санітарно-гігієнічним стандартам VDI 6022, DIN 1946 Т4 і ILH Berlin.

Особенності кріплення панелей

Панелі корпусу кріпляться до каркаса саморізами. У місцях з'єднання панелей і профілю каркаса прокладається стрічка ущільнювача.

Особливості з'єднання модулів

Для з'єднання модулів установок серії Airbox S60 на один з двох монтованих модулів клеїться самоклеюча стрічка ущільнювача (40х3 мм), а в кути встановлюються сполучні куточки, в які в свою чергу вставляються кріпильні болти (М8х110мм). Таким чином, модулі надійно з'єднуються один з одним. Для установок типорозмірів від 13R і більше потрібні додаткові сполучні елементи.

Airbox T60

Конструкція корпусу

Кліматичні установки серії T60 є різновидом установок серії S60. Для виготовлення каркаса використовується сталевий профіль спеціальної конструкції, що забезпечує відсутність мостів холоду, а з'єднувальні елементи (куточки) виготовляються тільки з армованої скловолокном пластмаси. Місця стиків профілю каркаса і алюмінієвих з'єднувальних елементів прокладені ущільнювачем з етиленпропіленового каучуку (EPDM). Панелі корпусу тришарові: зовнішній і внутрішній шари з оцинкованої листової сталі, середній   -   теплоізоляція товщиною 60 мм. У стандартній установці для виготовлення внутрішніх і зовнішніх стінок панелей використовується листова оцинкована сталь товщиною 1 мм. За запитом, панелі можуть бути виготовлені з лакофарбовим покриттям (стандартно світло-сірий RAL7035, але можливі і інші кольори), з нержавіючої сталі V2A (1.4031), або з алюмінію (AlMg3). В якості тепло- і звукоізоляції використовується мінеральна вата – негорючий матеріал, відмінно підходить для цих цілей. Мінеральна вата надійно приклеюється до обох стінок панелі. Панелі   кріпляться   до   профілем   каркаса   саморізами.   Зовні   отвір   під   саморіз   закривається пластиковою заглушкою   стійкої   до   ультрафіолетового   випромінюванню. Продумана   конструкція   корпусу   забезпечує   точну стиковку його елементів один з одним і відсутність виступаючих частин як всередині, так і зовні корпусу.   Через особливої ​​конструкції каркасу, такелажні петлі для стропування модулів установки можуть бути розташовані тільки на опорній рамі під корпусом.   для установок серії T60 пропонуються опорні рами, виконані з оцинкованої листової сталі товщиною   3 мм. (Для типорозмірів до 13Q), або зварені з сталевого оцинкованого прокату (для великих типорозмірів).   Серія   T60   відповідає   санітарно-гігієнічним   стандартам VDI 6022, DIN 1946 T4 і ILH Berlin.

Соединение панелей

Панелі корпусу кріпляться до каркаса саморізами таким чином, що   саморізи   виявляються   всередині   панелі, а   отвори   закриваються заглушками   з   стійкою до ультрафіолету пластмаси. Сполучні стики прокладені шаром ущільнювача.

З'єднання модулів

Для з'єднання модулів установок   серії   Airbox   I60 на один з двох монтованих модулів клеїться самоклеюча стрічка ущільнювача (40х3 мм.), А в кути   встановлюються сполучні куточки, в які в свою чергу вставляються кріпильні болти (М8х110мм). Таким чином, модулі надійно з'єднуються один з одним. Для установок великих розмірів (від 13 R) потрібні додаткові сполучні елементи.

Пристрої управління

 

Системи управління, регулювання та захисту для установок серії Airbox - ідеальне рішення для створення необхідних параметрів клімату при раціональному використанні енергії.

Жорсткі вимоги до інженерних систем сучасних будівель, збільшення цін на енергоносії, високі стандарти рівня комфорту визначили новий рівень систем автоматизації кліматичного і вентиляційного устаткування.

Установки Airbox, що виготовляються фірмою Rosenberg укомплектовуються повністю готовою до установки і використання системою автоматизації, оптимально підібраною до виготовленому обладнанню. Завдяки цьому досягаються максимально комфортне і безпечне сервісне обслуговування обладнання та оптимальне управління витратою теплової та електроенергії. Устаткування виготовляються відповідно до необхідних приписів та стандартами для даного типу обладнання.

Кожна система нами проектується і виготовляється під конкретну установку і запроектовані алгоритми підтримки клімату в приміщенні, враховуючи особливості обладнання, проектні рішення та вимоги замовника.

Завдяки такій концепції індивідуальності:

 • знижується до мінімуму споживання енергії за рахунок високоефективних алгоритмів, які розкривають на 100% потенціал кліматичного обладнання
 • точність підтримки необхідних параметрів клімату досягається за рахунок використання стабільних вимірювальних датчиків, перевіреного часом німецького виробника, і алгоритмів вимірюють і компенсуючих під час роботи кліматичного обладнання теплонадлишки, влагоізбиткі і втрати
 • використання вільно програмованих контролерів з широким робочим температурним діапазоном і високим рівнем перешкодозахищеності, дозволяють надійно реалізувати такі функції як підтримка перепаду тиску, продуктивності по повітрю або регулювання якості повітря вміст CO2 в витяжному повітрі, тимчасові програми і багато інших.
 • повний контроль продуктивності вентиляторів по повітрю дозволяє автоматично управляти і налаштовувати вентиляційну систему відповідно до проектних параметрів, при цьому підтримується необхідний рівень комфорту незалежно від режиму обладнання на всьому інтервалі між техобслуговуваннями, економлячи при цьому витрата електроенергії, теплової та холодильної потужності
 • надійність роботи обладнання забезпечується якісними елементами і комплектуючими, виробленими в європейському союзі, що мають відповідне маркування і сертифікати.

Система автоматики Rosenberg діагностує всі елементи кліматичної установки і забезпечує їх захист, сигналізує про несправності і при необхідності контролює сервісні інтервали

 • забезпечується надійна робота обладнання
 • знижуються витрати на експлуатацію систем і збільшується ресурс
 • зведена до мінімуму залежність від людського фактора

Різні варіанти управління і контролю всіх параметрів кліматичної установкою

 • безпосередньо з пульта автоматики, панель управління може бути вбудована в дверцята шафи або розміщена віддалено для дистанційного керування; на дисплей виводяться повідомлення про помилки, відомості про стан елементів кліматичної установки, а також контрольовані і задані параметри
 • за багаторівневою тимчасовою програмою протягом дня, тижня, року
 • дистанційно за допомогою системи диспетчеризації будівлі або модему, стандартно підтримуються протоколи LON-Bus, N2Open, MODBus, BACnet або Ethernet

Залежно від типу установки і Ваших побажань система автоматики може бути реалізована у вигляді компактного навісного електричного щита або ж інтегрована в саму кліматичну установку.

 

 

 

Скачать каталог

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ