Ви тут:

Вентилятори Rosenberg

В каталозі   Rosenberg GmbH представлений широкий вибір вентиляторів для всіх сфер діяльності. Все вентиляційне обладнання оснащене двигунами із зовнішнім ротором з прямим приводом, які випускаються і тестуються на потужностях   Rosenberg GmbH. Тому вентилятори Rosenberg мають істотні преимущест в порівнянні з іншими виробниками:

  • значно збільшений термін безперебійної служби
  • компактний дизайн
  • монтаж крильчатки і електродвигуна в загальному корпусі
  • регулювання швидкості на всьому діапазоні від 0 до 100% (частотні перетворювачі, трансформатори, тиристорні регулятори)
  • низький пусковий струм
  • надійний захист двигуна за допомогою термоконтактов, як стандартна опція
  • Дворівнева балансування робочих коліс відповідно до DIN ISO 1940 (клас якості G2.5).

AC двигуни

Двигуни, що використовують зовнішній ротор розроблені в сучасному компактному дизайні. Розміщення двигуна всередині робочого колеса забезпечує його оптимальне охолодження. Це дозволило добитися регулювання швидкості в діапазоні від 0 до 100%. Установка двигуна проводиться без використання будь-яких пристроїв. Застосовуються підшипники високої якості, закріплені з обох сторін, і мастило тривалої дії. Обидва кріплення шарикоподшипников виставлені з високою точністю, для нівелювання вібрацій під час роботи.

Основна відмінність двигунів із зовнішнім ротором - мінімальні пускові струми. Клас захисту двигунів відповідає рівню IP54 по DIN EN 60034-5. Обмотка двигуна має термозахист   класу   F. Обмотка додатково просякнута водовідштовхувальним складом.

EC двигуни

Цей клас двигунів відрізняються дуже високим ККД навіть при мінімальних навантаженнях, при цьому мають широкі можливості регулювання. Вони мають невеликі габарити,   прості в налаштуванні, і відрізняються високою мощностью.EC двигуни мають клас захисту IP54. Додатково вентилятори можуть комплектуватися системами контролю обсягу і тиску.   Вхідна напруга знаходиться в діапазоні 380-480В (50 / 60Гц). Всі ЄС двигуни мають оснащені системою безперервного контролю швидкості обертання і вбудованим захистом від перегріву.

Ви можете вибрати один з типів вентиляторів, наведених нижче: 

Скачать каталог

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ