Ви тут:

Відцентрові вентилятори Rosenberg

У лінійці   відцентрових вентиляторів Rosenberg є моделі для вирішення будь-якої задачі. Крім різних варіантів виконання корпусу можливі варіанти з одно- і двосторонньому входом. Корпуси можуть бути оснащені різними варіантами двигунів. Можливе застосування як енергозберігаючих EC двигунів, двигунів із зовнішнім ротором, так і двигунів IEC стандарту.

Також доступні вентилятори з загнутими вперед або назад лопатками

виконання Тип опис
EC вентилятори з загнутими назад лопатями
EHAG ... У цих вентиляторах застосовуються високопродуктивні EC двигуни із зовнішнім ротором. Відцентрові вентилятори з загнутими назад лопатями широко застосовуються для відводу   слабоагресивних газів і слабозагрязненного повітря. Габарити вентиляторів відповідають серії R20 згідно DIN323
Відцентрові вентилятори з загнутими назад лопатями
E / DHA ... Відцентрові вентилятори застосовуються для відводу слабоагресивних газів і слабозагрязненного повітря. Габарити вентиляторів відповідають серії R20 згідно DIN323.
Відцентрові вентилятори з загнутими назад лопатями і двигуном, винесеним з потоку
EHN ...

Високопродуктивні відцентрові вентилятори серії EHN ... служать для   відводу слабозагрязненного повітря і малоагрессівних газів. Температурний діапазон робочого середовища - від -30 ° C до 60 ° C. Є газопроникними.  

Відцентрові вентилятори з загнутими назад лопатками

 

виконання Тип опис
Відцентрові вентилятори з загнутими вперед лопатями
E / DRA ... Ці відцентрові вентилятори застосовуються в сучасних системах вентиляції. Вони застосовуються для відводу слабоагресивних газів і слабозагрязненного повітря. Габарити вентиляторів відповідають серії R20 згідно DIN323
Відцентрові вентилятори з високим ковзанням робочого колеса
E / DRA ...

Модельний відцентрових ряд вентиляторів &nbsp ;« з підвищеним ковзанням » (« пологої » аеродинамічній характеристикою). Розроблено на основі модифікації двигунів з високим опором зовнішнього ротора. Лопатки робочих коліс вентиляторів цього типу загнуті вперед. Швидкість обертання вентиляторів змінюється в залежності від навантаження – опору воздужного потоку. У системах з підвищеним забрудненням, керованими заслінками та іншими факторами, застосування цього тапа вентиляторів особливо вигідно.

Відцентрові вентилятори з загнутими вперед лопатями і двигуном, винесеним з потоку
ERN ...

Високоефективні відцентрові вентилятори серії ERN ... застосовуються для відводу  

слабоагресивних газів і слабозагрязненного повітря.   є газопроникними.   Температурний діапазон робочого середовища - від -30 ° C до 60 ° C.

Відцентрові вентилятори з загнутими вперед лопатками

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ