Ви тут:

Канальні вентилятори Rosenberg

Канальні вентилятори EC (Тип: KHAG)

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю: 12000 м ³ / ч
 • розмір перетину вентиляторів: від 40 x 20 см до 100 x 50 см
 • робоче колесо із заломленими назад лопатками
 • інтегрована система управління (EC контролер)
 • регулювання швидкості від 0 до 100%
 • можлива версія в шумоізольованому корпусі (..WS)

» опис

Корпус

Кожухи виготовлені з оцинкованої листової сталі і мають форму прямокутного повітроводу для безпосередньої установки в повітроводи з можливістю установки в будь-якому положенні за допомогою двосторонніх фланцевих профілів (20 мм). Для моделей .... S корпус виконаний в звукоізольованому виконанні. Це дозволяє домогтися вкрай низького рівня шуму вентилятора.

Крильчатка

Використовуються високоефективні робочі колеса з загнутими назад лопатками підвищеної продуктивності. Лопатки виготовлені зі стійкого до морської води алюмінію (AlMg3). Вентилятор оснащений повністю відкидними моторизованими робочими колесами для полегшення огляду, очищення і обслуговування. Робоче колесо змонтовано безпосередньо на приводному електродвигуні і отбалансировал разом з ним (клас якості G 2,5 по DIN / ISO 1940).

Приєднання до електричної мережі

Інтегрований захист двігателя.Електріческое з'єднання може бути виконано для двигунів типорозміру G9 і V8 через вивідний з'єднувальний кабель, а для двигунів типорозмірів GD84, GD112 і GD150 - безпосередньо через кабельний ввід на вбудованої клемної коробки двигуна. Швидкість обертання задається потенціометром за сигналом 0-10.   канальні з шумозаглушенням (WS) з компактним корпусом і звукопоглинальним корпусом мають надзвичайно низький рівень шуму.

Вентилятори типу   KHAG поєднують в собі основні переваги осьових вентиляторів: прямий потік повітря і простоту установки, стабільність високого тиску, низький рівень шуму і високу ефективність відцентрового вентилятора.

 

Канальні вентилятори з відкидною кришкою (Тип: KHAE / KHAD)

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю: 11000 м ³ / ч
 • розмір перетину вентиляторів: від 40 x 20 см до 100 x 50 см
 • робоче колесо із заломленими назад лопатками
 • регуліроемая швидкість обертання
 • вкрай низький пусковий струм
 • можлива версія в шумоізольованому корпусі (..WS)

» опис

Канальні поєднують в собі відмінні переваги осьових вентиляторів -   прямий повітряний потік і проста установка, стабільність при високому тиску,   низький рівень шуму і високий ККД відцентрового вентилятора. Вентилятори підходять тільки для внутрішньої установки. В якості альтернативи доступні вентилятори типу KHAE / KHAD у виконанні WS, які завдяки компактному і звукопоглинальному корпусу вони забезпечують надзвичайно низький рівень шуму.

Корпус

Корпус виготовлений з оцинкованої листової сталі, призначений для безпосередньої установки в повітроводи і виконаний у вигляді каналу прямокутного перерізу. Можлива установка вентилятора у вентиляційному каналі в будь-якому положенні. Корпус оснащений двосторонніми фланцевими профілями (20 мм). Моделі серії .... S мають звукоізольовані виконання, що забезпечує вкрай низькі шумові характеристики вентилятора.

Крильчатка

У вентиляторах типу KHAE / KHAD використовуються високопродуктивні робочі колеса з загнутими назад лопатками, виготовленими зі стійкого до морської води алюмінію (AlMg3). Робоче колесо змонтовано безпосередньо на приводному електродвигуні і отбалансировал разом з ним (клас якості G 2,5 по DIN / ISO 1940).

Підключення до електричної мережі  

Приводні електродвигуни поставляється з виведеним назовні кабелем.   Підключення може бути виконано через клемник (клас захисту IP54), яка   поставляється окремо.  

Канальні вентилятори (Тип: EKAE / EKAD)

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю 8000 м ³ / ч
 • розмір перетину вентиляторів: від 40 x 20 см до   80 x 50 см
 • робоче колесо із заломленими вперед лопатками
 • швидкість обертання регулюється за допомогою трансформаторів
 • вкрай низький пусковий струм
 • компактні розміри

» опис

Корпус

Корпус виготовлений з оцинкованого сталевого листа і виконаний у вигляді каналу прямокутного перерізу. Таким чином, вентилятор можна встановлювати безпосередньо в вентиляційному каналі в будь-якому положенні. З боку входу і виходу вентилятор оснащений стандартним фланцем шириною 20 мм.

Крильчатка

Використовуються робочі колеса з загнутими вперед лопатками, виготовленими з оцинкованого сталевого листа. Робоче колесо змонтовано безпосередньо на приводному електродвигуні і отбалансировал разом з ним відповідно до класу якості G 2,5 по DIN / ISO 1940.

Підключення до електричної мережі  

Приводні електродвигуни мають виведений назовні кабель. Підключення електричної мережі здійснюється за допомогою прикладеної, але не приєднаної клемної коробки зі ступенем захисту IP 54.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ