Ви тут:

Пристрої управління та регулювання

Пристрої управління та регулювання

Пристрій захисту і   управління MSE / MSD

Керуючі пристрої з функцією включення / вимикання, магнітним пускачем і світловим сигналізатором роботи. Керуючі пристрої розраховані стандартно на підключення у виконанні D (3 фази) до 2,5 кВт і виконанні Е (1 фаза) до 1,3 кВт.

5-ти ступінчасті регулюючі пристрої  RE / RTE / RTD

5-ступінчасті пристрої регулювання обертів зі світловим сигналізатором роботи для трансформаторної регулювання двигунів, керованих напругою. За допомогою вбудованого перемикача на пристрої можуть виставлені 5 різних швидкостей підключеного вентилятора / двигуна. При цьому 1 відповідає найменшій швидкості, а 5 найбільшій швидкості. Контур управління регулюючого пристрою захищений запобіжником на 2А.  

Трансформатори  TE / TD

Відповідають вимогам Товариства німецьких електротехніків VDE 0550, оснащені клемної колодкою, призначені для монтажу в шафу комплектного розподільного пристрою. Для трифазної мережі необхідно застосовувати два трансформатора, включених по V-схемі. Максимальна температура навколишнього середовища 40 ° С

Безступінчасте пристрій управління  ED

Пристрій змінює напругу в діапазоні від 0 до 230 В за допомогою тиристора. До регулятору ED можуть бути підключені декілька вентиляторів, якщо їх сумарний робочий струм не перевищує максимально допустимий на виході з регулятора.
Управління швидкістю вентилятора здійснюється вручну, шляхом обертання ручки регулятора.

Аварійний вимикач GS

Аварійні вимикачі класу захисту IP55 відносяться до обладнання для забезпечення безпеки, і призначені для замикання і розмикання вручну електричних мереж змінного струму.

 

 

потенціометр

Потенціометр на 10 кОм встановлюється на корпусі. Плавне регулювання проводиться за допомогою ручки на корпусі. Перекидний вимикач для переходу на режим роботи з EC двигуном. Зелений і червоний світлодіоди для індикації стану робота / відмова. Можливий монтаж на корпусі і прихований монтаж.

 

 

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ