Ви тут:

Вентилятори типу «вільно-обертається колесо»

Вентилятори типу «вільно-обертається колесо» з приводом від ЄС мотора

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю: 17,000 м ³ / ч
 • діаметр робочого колеса: 250 - 630 мм
 • простота обслуговування
 • високоефективні EC технології
 • загнуті назад лопатки робочого колеса
 • інтегрована система управління (EC контролер)
 • регулювання швидкості від 0 до 100%  

» Опис

Загальний опис

 

Вентилятори даного типу були розроблені в якості компонентів центральних кондиціонерів, припливних установок і інших систем обробки повітря.   Вентилятор зібраний на базі електродвигуна із зовнішнім ротором, керованим електронним коммутирующим пристроєм (EC-контролером). В результаті вийшло дуже компактний пристрій,   в якому ЄС-контролер і ЄС-двигун більше не потрібно фізично встановлювати окремо один від одного. Робочі колеса вентиляторів були спроектовані з метою досягнення високого ККД в широкому діапазоні швидкостей при одночасному збереженні низького рівня шуму вентилятора.   Для цього тут застосовується особлива конфігурація лопаток. Вентилятори призначені для роботи з неагресивними газами і парами. Максимальна температура переміщуваного повітря: +40 С.   Можливий монтаж як з горизонтальним, так і з вертикальним положенням ротора.

Конструкції вентиляторів типу "вільно-обертається колесо" з електродвигуном із зовнішнім ротором

 

GKHM
вентиляторний модуль
GKHS
вентиляторний модуль типу "павук"
GKHR
мотор-колесо з вхідним дифузором або без нього

Підключення до електричної мережі

Вентилятори поставляються в готовому до монтажу вигляді з легкодоступною клемної коробкою. Кожен вентилятор комплектується схемою підключення. Провід живлення і управління підключені безпосередньо до двигуна. Таким чином немає необхідності у використанні екранованого кабелю.

Управління швидкістю

Плавне регулювання швидкості вентиляторів даного типу забезпечується за допомогою зовнішнього потенціометра (купується окремо)

Вентилятори типу «вільно-обертається колесо» (Тип: GKHB) з приводом від ЄС мотора

Характеристики

 • максимальна продуктивність у повітрю: 23,000 м ³ / ч
 • діаметр робочого колеса: 450 - 710 мм
 • високоефективні EC технології
 • загнуті назад лопатки робочого колеса
 • інтегрована система управління (EC контролер)
 • плавне регулювання в діапазоні 5-100%  

» Опис

Загальний опис

Відцентрові вентилятори Rosenberg з вільно обертаються, загнутими назад високопродуктивними робочими колесами серії GKHB утворюють дуже компактний, конструктивно оптимальний вентиляторний блок в поєднанні з електронно-комутованих двигуном із зовнішнім ротором (ЄС-двигуном) з інтегрування силовий електронікою. Робочі колеса вентиляторів були спроектовані з метою досягнення високого ККД в широкому діапазоні швидкостей при одночасному збереженні низького рівня шуму вентилятора.   Для цього тут застосовується особлива конфігурація лопаток. Вентилятори призначені для роботи з неагресивними газами і парами. Максимальна температура переміщуваного повітря: +40 С.   Можливий монтаж як з горизонтальним, так і з вертикальним положенням ротора.

Підключення до електричної мережі

Вентилятори поставляються готовими до установки і оснащені легко доступною клемної коробкою двигуна. Електромонтаж повинен виконуватися відповідно до чинних положень та нормативами. До кожного двигуна додається електрична схема підключення двигуна. Підключення двигуна виконується тільки за допомогою екранованого кабелю, загальна довжина якого не може перевищувати 10 м.

Управління швидкістю

Плавне регулювання швидкості вентиляторів даного типу забезпечується за допомогою зовнішнього потенціометра (купується окремо) або за допомогою зовнішнього сигналу 0-10В.

Вентилятори типу «вільно-обертається колесо» (Тип: DKHM) з приводом від електродвигуна із зовнішнім ротором

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю: 15,000 м ³ / ч
 • діаметр робочого колеса: 250 - 630 мм
 • асинхронний електродвигун із зовнішнім ротором
 • загнуті назад лопатки робочого колеса
 • можливі варіанти з клемної коробкою і без неї
 • компактні розміри

» Опис

Загальний опис

 

Free running impellers ; Type: DKHR

 

Вентилятори типу   DKHM були розроблені спеціально для використання в якості компонентів припливних установок, центральних кондиціонерів та інших установок обробки повітря.   Робочі колеса вентиляторів були спроектовані з метою досягнення високого ККД в широкому діапазоні швидкостей, з високою питомою потужністю при максимально низькому рівні шуму. Для цього тут застосовується особлива конфігурація лопаток. Вентилятори призначені для перекачування повітря і інших неагресивних газів або парів. Як приводних двигунів використовуються асинхронні двигуни із зовнішнім ротором власного виробництва. Крім модульної конструкції (DKHM), ці вентилятори також доступні у вигляді крильчатки з електроприводом (DKHR) .Вентілятори можуть монтуватися як з горизонтальним, так і з вертикальним положенням ротора. У даному розділі представлені наступні конструкції вентиляторів типу "свободновращающееся колесо" з приводом від електродвигуна із зовнішнім ротором:

- мотор колесо з вхідним дифузором і без нього;

- вентиляторний модуль

Робоче колесо

Робоче колесо вентилятора з вісьмома загнутими назад лопатками виготовляється з алюмінієвого сплаву (AIMg3)   і статично і динамічно збалансовані разом з маточиною робочого колеса або двигуном із зовнішнім ротором, використовуваних відповідно до рівня якості G 2,5 / G 6,3 згідно DIN ISO. 21940-11. Напрямок обертання за годинниковою стрілкою (з боку вхідного дифузора).   Вхідний дифузор виконується з оцинкованої сталі і може бути забезпечений вимірником продуктивності вентилятора (на вимогу).

Підключення до електричної мережі

Підключення до електромережі через зовнішню клемну коробку, клас захисту IP44. Номінальна напруга живлення електродвигуна вентилятора зазначено в маркуванні. Допустимі відхилення напруги від номінального: +/- 10%. У стандартному виконанні вентилятори поставляються без клемної коробки (можлива за запитом). Довжина електричного кабелю, виведеного з електродвигуна вентилятора, становить: 68 см. Для типорозміру двигунів 80 і 106; для типорозміру 137 і 165 - 88 см. Довжина кабелю може бути збільшена на замовлення.

Вентилятори типу «вільно-обертається колесо» (Тип: DKNB) з приводом від стандартного електродвигуна

Характеристики

 • максимальна продуктивність по повітрю: 60,000 м ³ / ч
 • діаметр робочого колеса: 250 - 1000 мм
 • загнуті назад лопатки робочого колеса
 • стандартні IEC двигуни
 • монтаж в будь-якому положенні
 • компактні розміри

» Опис

Загальний опис

Модуль вентилятора з двигуном монтажу і опорною рамою. Вставляється у вхідний конус і регулюється для оптимальної глибини установки. Весь блок може бути встановлений надемпфірующіе елементи або пружини. Приводний двигун типу IMB3 (версія IMB5 доступна за запитом). Вентилятори типу   DKHM були розроблені спеціально для використання в якості компонентів припливних установок, центральних кондиціонерів та інших установок обробки повітря.   Робочі колеса вентиляторів були спроектовані з метою досягнення високого ККД в широкому діапазоні швидкостей, з високою питомою потужністю при максимально низькому рівні шуму. Для цього тут застосовується особлива конфігурація лопаток. Вентилятори призначені для перекачування повітря і інших неагресивних газів або парів.

Електродвигун

Вентилятори комплектуються стандартними трифазними синхронними двигунами IEC у виконанні IMB3 або IMB5. Електродвигуни мають клас захисту від зовнішніх впливів IP 55, характеристики електроживлення 400В / 50 Гц і клас ізоляції обмоток F. Як правило застосовуються електродвигуни в конструктивному виконанні IBM 55. Двигуни застосовні для роботи в парі з перетворювачем частоти, що регулює швидкість обертання електродвигуна шляхом зміни частоти струму . На замовлення вентилятори (до типорозміру 630) можуть оснащуватися електродвигунами з вбудованими перетворювачами частоти.

Всі двигуни мають термістори PTC, вставлені в обмотку (двигуни з термоконтактами на вимогу), які автоматично контролюють температуру обмотки двигуна. При правильному підключенні вони захищають двигун від перевантаження, виходу з ладу мережевий фази, блокування двигуна і високих температур.  

Підключення до електричної мережі

Приводні двигуни оснащені кабелем. У стандартному виконанні електродвигун вентилятора має клемник (клас захисту IP44). Для підключення вентилятора в мережу рекомендується використовувати пристрій управління і комутації типу MSD 1K.  

Управління швидкістю

Швидкість обертання змінюється за допомогою перетворювача частоти. Максимальна частота не повинна перевищувати граничного значення (fmax), Щоб уникнути перегріву, та через спрацювання датчика температури. Частота відсічення, регульована на перетворювачі частоти, становить 50 Гц для стандартних двигунів IEC і 60 Гц для двигунів NEMA. У разі аварійної служби або відмови перетворювача частоти все вентилятори можуть працювати від мережі 400 В, 50 Гц або 460 В, 60 Гц відповідно. Коли двигуни працюють від перетворювача частоти, максимальна швидкість збільшення напруги 500 В / мкс не повинна перевищуватися.

Телефонуйте!
Ми знайдемо найкраще рішення для вашого об'єкта!
ЗАЛИШИТИ ЗАЯВКУ